Regulamin - Zasady korzystania z serwisu

 

Copyrights Krzysztof Kiwerski
Wszystkie reprodukcje prac autorstwa Krzysztofa Kiwerskiego zamieszczone na tej stronie stanowią przedmiot prawa autorskiego. Powielanie, przekazywanie oraz publikacja lub inne wykorzystanie całości lub części publikowanych w serwisie materiałów bez zgody autora jest zabronione. 
Reprodukcje prac, tytuły, teksty które pojawiają się na tej stronie nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie reklamy, promocji, komercyjnej publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody autora.  


Publikowanie zawartości serwisu kiwerski.com
Autor udziela zgody na wykorzystanie zawartych na stronie materiałów w pracach o charakterze dydaktycznym lub naukowym, udostępnianych w formie linków za pośrednictwem narzędzi dostępnych w serwisie kiwerski.com ( funkcja: "dodaj link do" ).

 

Kto to jest użytkownik
Użytkownik to ktoś kto jest mile widzianym gościem serwisu kiwerski.com .

 

Co to jest konto użytkownika i jakie daje możliwości?
Konto użytkownika powstaje po zarejestrowaniu się w serwisie kiwerski.com, poprzez użycie formularza rejestracyjnego "rejestracja",  dostępnego w STREFIE WIDZA lub w trakcie zgłoszenia kolekcji wybranych przez uzytkownika prac w ramach zabawy Kolekcja.


Co to jest kolekcja i gromadzenie kolekcji?
Kolekcja jest formą zabawy ale tez narzędziem i formą pomocy w uzyskaniu informacji na temat twórczośc Krzyszofa Kiwerskiego. Zbiorem reprodukcji prac artysty, który powstaje w wyniku wyboru wybranej reprodukcji pracy tj. kliknięciu przycisku "dodaj do kolekcji" umieszczonego pod reprodukcją. Operacja ta powoduje przeniesienie informacji o wybranym obrazie do zbioru "kolekcja" .

Zbiór kolekcja wyświetla w formie listy reprodukcje prac zgromadzonych w czasie tworzenia kolekcji. Opcja ta może słuzyć np. uzyskaniu informacji na temat prac, wyboru zestawu prac które interesują użytkownika pod kontem wystawy lub opracowań naukowych dotyczących twórczości artysty i w końcu uzyskania informacji na temat mozliwości nabycia prac Krzysztofa Kiwerskiego.
Kolekcja w serwisie kiwerski.com  jest formą zabawy i nieoznacza  w żadnym wypadku przenoszeniem praw autorskich czy dokonywania transakcji online. 

Respektowanie praw autorskich.

Użytkownik zakładający konto w serwisie kiwerski.com nie uzyskuje żadnych praw majątkowych , autorskich , pokrewnych do zamieszczonych w serwisie reprodukcji prac Krzysztofa Kiwerskiego. Publikacja prac ma charakter dokumentacyjno-dydaktyczny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Uzytkownik nie może rozpowszechniać zamieszczonych w serwisie materiałów np. poprzez kopiowanie ich do innych serwisów internetowych, publiczne odtwarzanie i rozpowszechnianie kopii plików, uzyskiwanie jakiejkolwiek korzyści materialnej z ich publikacji.
Użytkownik może udostępniać wybrane materiały wykorzystując mechanizmy zawarte w serwisie:
-udostępniać linki korzystając z opcji "udostępnij na" 
-używać linków do zawartości serwisu zgromadzonej na www.kiwerski.com

 

Co daje użytkownikowie kolekcja w serwisie kiwerski.com?

Zgłoszenie jednej lub wielu kolekcji, które następnie zapisane zostają w profilu użytkownika serwisu kiwerski.com, pozwala użytkownikowi na zapamietanie zbioru prac, wysłanie wiadomości na jej temat do autora, dokonywanie ocen, udostepnianie wybranych prac na portalach społecznościowych.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com